Anna Kalinskaya - Sonay Kartal: Tahminler
Maç incelemesi
Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Anna Kalinskaya ve Sonay Kartal arasındaki WTA - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, Avustralya Açık turnuvası kapsamında 19.01 gününde saat 23:10'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Anna Kalinskaya 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Sonay Kartal 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Anna Kalinskaya 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Anna Kalinskaya 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sonay Kartal 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Sonay Kartal 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Sonay Kartal 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
Anna Kalinskaya inceleme
Anna Kalinskaya sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Anna Kalinskaya, 16 seti ve 104 oyunu kazandı, ancak 9 seti ve 104 oyunu kaybetti. Anna Kalinskaya, 10 maçında 6 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Sonay Kartal inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Sonay Kartal'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 7 maçı, 16 seti ve 131 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 90 oyunu ve 8 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Anna Kalinskaya ve Sonay Kartal'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir.
19/01/2026
Anna Kalinskaya
Sonay Kartal
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koy